Typy komínových systémov

Typy a priemery komínov

  140 mm  160 mm 200 mm 250 mm
Icopal Wulkan C     tick_icon  
Icopal Wulkan CI tick_icon   tick_icon tick_icon
Icopal Wulkan CI-eko tick_icon  tick_icon tick_icon  
Icopal Wulkan CI-eko s vent.
tick_icon  tick_icon tick_icon
Icopal Wulkan C SPS tick_icon   tick_icon tick_icon
Icopal Wulkan C SPS/K tick_icon   tick_icon tick_icon

Prečo komíny Icopal Wulkan ?

 

Icopal Wulkan C / CI a CI-eko sú univerzálne komínové systémy určené pre spotrebiče na každý druh paliva (plyn, vykurovací olej a tuhé palivo). Pre komíny na tuhé palivo (krby, uhlie, peletky a pod.) sú určené komíny s vnútorným priemerom minimálne Ø 200 mm. Priemer Ø 140 mm je prevažne používaný pre plynové spotrebiče. Rozdiel medzi vyššie uvedenými systémami spočíva v konštrukcii a vo vonkajšom rozmere komínovej tvárnice.


Icopal Wulkan C-SPS a C-SPS/k sú ventilačné komínové systémy určené pre plynové spotrebiče s uzavretou spaľovacou komorou. Tieto systémy sa používajú v bytovke (pripojenie niekoľkých spotrebičov k jednému komínu) ako aj v rodinných domoch (pripojenie jedného spotrebiča s uzavretou spaľovacou komorou).
 

Balenie

Na stránke Kompletné štartovacie balíky  nájdete podrobné informácie o obsahu jednotlivých balíkov komínových systémov a dozviete sa pre akú výšku komína sú určené.

 

  Kontakt a poradenstvo

  Tel: +421 905 578 925

  rastislav.szeredy@icopal.com

  Typy komínov

  web_letak_jpeg
  Táto stránka používa cookies v súlade so zásadami ochrany osobných údajov pre webové stránky spoločnosti BMI group Management UK Ltd. Pokračovaním v prehliadavaní stránky súhlasíte s používaním cookies.