startovacie baliky Wulkan

Kompletné komínové štartovacie balíky

Štartovací balík WULKAN C / CI

Štartovací balík pre komínové systémy WULKAN C / CI umožňuje postavenie kompletného komína s výškou 4,5 m (od základu po vývod spalín) pri zachovaní výšky murovacej malty medzi komínovými tvárnicami s hrúbkou min. 10 mm.
Štartovacie balíky neobsahujú komínovú izoláciu.
V prípade trojvrstvových systémov WULKAN CI 140/200/250 je potrebné dodatočne objendnať komínovú izoláciu IK-140/200/250 a to o 1 m menej ako je výška komína.

 

Štartovací balík WULKAN CI-eko

Štartovací balík pre komínové systémy Wulkan CI-eko umožňuje postavenie kompletného komína s výškou 4,6 m alebo 6,2 m (od základu až po vývod spalín) pri zachovaní výšky murovacej malty medzi komínovými tvárnicami s hrúbkou min. 10 mm.
Štartovacie balíky obsahujú komínovú izoláciu IKH-140/200.

Štartovací balík - WULKAN CI-eko s ventiláciou

Štartovací balík pre komínový systém CI-eko s ventiláciou umožňuje postavenie kompletného komína s výškou 4,2 m (od základu až po vývod spalín) pri zachovaní výšky murovacej malty medzi komínovými tvárnicami s hrúbkou min. 10 mm.
Štartovacie balíky obsahujú komínovú izoláciu IKH-140/200.

Elementy systému - WULKAN C-SPS / WULKAN C-SPS/k

Elementy ventilačných komínových systémov (SPS) sú balené podľa individuálnej objednávky v závislosti od výšky a priemeru komína a od počtu pripojených spotrebičov s uzavretou spaľovacou komorou.

Nadstrešné dekor elementy

Nadstrešné dekor elementy P-65 a P-65+W, určené pre systémy Icopal Wulkan C/CI, majú výšku 6,5 cm, pričom umožňujú vybudovanie 1 bm komína nad strechou, a to z 15 elementov, pri použití tenkej vrstvy mrazuvzdorného lepidla s výškou okolo 2-3 mm.
Nadstrešné dekor elementy P-80 a P-80+W určené pre systémy Icopal Wulkan CI-eko / CI-eko s ventiláciou má výšku 8,0 cm, pričom umožňuje vybudovanie 1 bm komína nad strechou a to z 12 elementov, pri použití tenkej vrstvy mrazuvzdorného lepidla s výškou okolo 2-3 mm.

Ventilačné tvárnice

Dvojkanálové ventilačné tvárnice BW-2K – 5 ks na 1 bm výšky. Dvojkanálové ventilačné tvárnice BW-36 – 4 ks na 1 bm výšky.


    Kontakt a poradenstvo

    Tel: +421 905 578 925

    rastislav.szeredy@icopal.com

    Táto stránka používa cookies v súlade so zásadami ochrany osobných údajov pre webové stránky spoločnosti BMI group Management UK Ltd. Pokračovaním v prehliadavaní stránky súhlasíte s používaním cookies.